Z systemu umów możesz korzystać całkowicie za darmo.

W podstawowym pakiecie, który jest całkowicie darmowy możesz korzystać z naszych specjalnie przygotowanych wzorów umów oraz ich szablonów. Tworzyć swoje własne szablony umów. Dodawać pracowników lub firmy z którymi współpracujesz i szybko tworzyć potrzebne Ci umowy.

 

Zarejestruj się teraz i stwórz darmowe konto.

 

    

 

Przygotowaliśmy wiele różnych wzorów umów, tak żeby zapewnić pokrycie większości potrzeb Twojej firmy.

 

W systemie przygotowane są zarówno wzory umów o dzieło, z przeniesieniem praw autorskich oraz bez przeniesienia praw autorskich, umowy o dzieło godzinowe, umowy zlecenia w siedzibie firmy oraz po za siedzibą firmy, umowy zlecenia godzinowe długoterminowe. Dostępne są również różne rodzaje rachunków. Zarówno rachunek z 20% kosztami uzyskania przychodu jak i 50% kosztami uzyskania przychodu. Rachunki ryczałtowe złotowe jak i walutowe, wzory rachunków z 50% kosztami uzyskania przychodu godzinowe.

 

Wszystkie wzory umów oraz rachunków zostały przygotowane przez profesjonalne kancelarie adwokackie.

 

Oczywiście jeśli w naszym systemie brakuje jakiegoś wzoru umowy lub chcesz po prostu wykorzystać swój opracowany i sprawdzony wzór umowy bez problemu możesz dodać go jako szablon. Wtedy będziesz z niego korzystał tak jak z wbudowanych szablonów. Będzie się on automatycznie uzupełniał danymi pracowników a pozostałe elementy będą możliwe do uzupełnienia podczas tworzenia umowy.