Rozlicz PIT-11 w 5 minut!

Skorzystaj z naszej darmowej aplikacji on-line, aby rozliczyć roczne deklaracje do urzędu skarbowego. Z naszym systemem można zrobić to w 5 minut.

Wystarczy założyć bezpłatne konto - wypełniając formularz rejestracyjny na stronie http://rejestracja.systemumow.pl/rejestracja.

Nastęnie wystarczy wprowadzić dane swojej firmy oraz podstawowe dane dotyczące umów cywilno-prawnych, a system sam wygeneruje wszystkie deklaracje roczne - w tym PIT-11 czy PIT-4R.

Ponadto: system sam wyliczy wszystkie niezbędne informacje dotyczące umów, zsumuje wartości należne do odprowadzenia od urzędu skarbowego, części składki ZUS odliczanych od dochodu oraz od podatku i uzupełni odpowiednie pola w formularzach.

Deklaracje w Systemie Umów - Generowanie PIT 11 w 3 kilkach:

   

Zawsze aktualne deklaracje

Aplikacja korzysta zawsze z najnowszych wersji deklaracji podatkowych. W roku 2014 składając deklarację PIT-11 za rok ubiegły, tj. za rok 2013 należy wypełnić PIT-11(20). System Umów sam rozpozna rok deklaracji i wybierze aktualny dla wybranego roku podatkowego formularz deklaracji.

Rozliczenie roku 2013 całkowicie za darmo

System Umów pozwala na darmowe wykorzystywanie produktu przez 90 dni bez opłat i wprowadzenie do 50 umów. Jeśli jednak w roku 2013 podpisałeś więcej umów - skontaktuj się z nami, a powiększymy limit tak, aby możliwe było rozliczenie całego roku 2013 bez ponoszenia opłat.