Najważniejsze Funkcjonalności

Dodawaj pracowników i firmy kooperanckie

System Umów ułatwia i przyśpiesza prace. Wystarczy, że tylko raz wprowadzisz dane pracownika tymczasowego lub pracownika, który raz na jakiś czas wykonuje dla Ciebie jakieś usługi i przy każdym kolejnym zleceniu nie musisz na nowo wszystkiego wyszukiwać i wypełniać. Klikasz tylko na pracownika lub firmę, dla której chcesz wygenerować umowę, wybierasz wzór umowy i wszystko jest automatycznie wypełnione.

Wbudowane wzory umów

Dajemy Wam do dyspozycji szereg przygotowanych dla nas wzorów umów. Są to szablony z odpowiednio podpiętymi tagami do uzupełnienia, przygotowane i opracowane profesjonalnie.

Własne wzory umów

Gdyby jednak okazało się że wbudowane w systemie umowy to za mało, dajemy Wam również możliwość dodania własnych wzorów i szablonów. Przy czym nie muszą to być tylko wzory umów, może to być równie dobrze każdy inny dokument, który często jest przez Was wykorzystywany, np. zlecenie na wykonanie danych prac lub zamówienie.Oczywiście można również wykorzystać SU, jako narzędzie do tworzenia ofert dla klientów. Wtedy mamy wszystko w odpowiednim szablonie, dzięki czemu oferta wygląda dużo bardziej profesjonalnie.

Tworzenie rachunków do umowy

W systemie oprócz tagów jest możliwość wprowadzania działań matematycznych. Dzięki temu istnieje możliwość dodania również rachunków które na podstawie danych z umów będą się same uzupełniały, wyliczając odpowiednie składki i podatki. W systemie umów standardowo wprowadzonych jest kilka wzorów rachunków które możecie wykorzystać.

Szybkie dodawanie umowy

Dodanie umowy, jeśli mamy już wprowadzone dane pracownika lub firmy zajmie mnie Ci nie więcej niż 30 sekund. Jeśli musisz dopisać pracownika to zamknie się to pewnie w czasie 2 minut.
Szybko, Prosto, Intuicyjnie.

Poziomy uprawnień i konta użytkowników systemu

System Umów obsługuje różne uprawnienia użytkowników. Jest możliwość tworzenia użytkowników z uprawnieniami administratora, który ma dostęp do wszystkich funkcjonalności i widzi wszystkie umowy oraz standardowych użytkowników, którzy widza tylko te umowy które sami dodali oraz mają ograniczenia np. w postaci modyfikowania wzorów umów.

Własne identyfikacja wizualna firmy. Automatyczny własny nagłówek i stopka

Istnieje możliwość zdefiniowania własnego nagłówka i stopki które będą automatycznie dodawane do każdego dokumentu którzy zostanie wygenerowany przez System Umów. Pozwala to na umacnianie wizerunku swojej firmy i lepsze jej rozpoznawanie. Dbałość o własną identyfikację wizualną, jest dodatkowo bardzo pozytywnie odbierane i wpływa na poprawę wizerunku firmy.

Archiwum umów

Wszystkie dodane i wygenerowane umowy pozostają w systemie. Starsze umowy można przenieść do archiwum. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich dokumentów jakie, kiedykolwiek podpisywała Twoja firma.

Autonumeracja umowy

Jest to bardzo przydatna opcja, której egzekwowanie przy ręcznym tworzeniu dokumentów firmowych jest dosyć kłopotliwe. Dzięki temu, że każda umowa ma swoją indywidualną i unikalną sygnaturę dużo łatwiej jest nimi zarządzać. W każdym przypadku jeśli ktokolwiek powołuje się na nagłówek umowy (w którym zalecamy umieścić jej numer) Ty dokładnie wiesz o jaką umowę chodzi i bez problemu możesz ją odszukać w systemie.

Archiwum danych pracownika

Dane pracowników się zmieniają. Pracownicy zmieniają swoje nazwiska czy adres zamieszkania lub numery rachunków bankowych. System umów przechowuje wszystkie zmiany jakie były dokonywane w danych pracownika. Dzięki temu, umowy mają zawsze aktualne dane, natomiast archiwalne umowy mają również poprawnie wprowadzone wszystkie informacje.

Darmowy

System Umów jest darmowy. Przynajmniej w podstawowym pakiecie który powinien wystarczyć Ci na spory czas. A nawet w wersji płatnej jest on bardzo tani i kosztuje naprawdę grosze, ponieważ już za 12,50 zł miesięcznie masz dostęp do nielimitowanych funkcjonalności systemu.