Często zadawane pytania

 

1. Jak pozbyć się napisu "stworzone w systemie www.systemumow.pl", które pojawia się w lewym marginesie?

Ten komunikat pojawia się tylko w kontach bezpłatnych. Wystarczy wykupić dowolny pakiet płatny żeby nie pojawiał się ten napis.

2. Czy mogę korzystać z systemu umów za darmo?

Tak, oferujemy bezpłatny pakiet, który oferuje możliwość zapoznania się ze wszystkimi funkcjonalnościami systemu bez ponoszenia żadnych opłat. W tym pakiecie można wygenerować 50 umów oraz zdefiniować 3 własne szablony. Jedyną różnicą w funkcjonalności jaka jest to napis "stworzone w systemie www.systemumow.pl", który pojawia się w lewy marginesie.

3. Czy przez system umów można wygenerować również deklaracje PIT-11?

Tak, system umów oferuje możliwość wygenerowania rocznej deklaracji PIT, dla każdego pracownika. Funkcjonalność generowania deklaracji jest wciąż rozwijania i niebawem pozostałe formularze generowane automatycznie.

4. Moje konto wygasło. Czy to oznacza, że straciłem wszystkie dane?

Nie, wystarczy wykupić pakiet płatny i wszystkie wygenerowane umowy oraz dodani pracownicny i firmy zostaną przywrócone. Dane przechowujemy przez okres maksymalnie 5 lat, jednak na życzenie użytkownika możemy je skasować.

5. Jak mogę usunąć konto?

Wystarczy wysłać e-mail z prośbą o usunięcie konta i wszystkich danych na adres kontakt@kotkla.pl. Prośba musi zostać wysłana z adresu e-mail na który zostało zarejestrowane konto.