DLA FIRM

System Umów to idealne narzędzie dla każdej firmy. Najwięcej zalet na pewno odkryją firmy które zatrudniają wielu pracowników czasowych lub mają sporą rotację pracowników lub kontrahentów. Jest to na pewno niezastąpione narzędzie dla firmy, które na przykład zatrudniają hostessy, czy pracowników do uzupełniania danych w systemach bazodanowych lub posiadające sezonowe wzrosty zapotrzebowania na zasoby.

 

Jednak również dla firm które tylko okazyjnie podpisują umowy, lub nie podpisują ich dużo, System Umów zapewne wiele pomoże. Przede wszystkim każda umowa ma swój indywidualny numer, nadawany automatycznie. Jeśli umowy nie są podpisywane często, zapewne ciężko jest znaleźć odpowiedni szablon, tutaj nie ma tego problemu. Również z danymi pracownika lub kontrahenta nie ma problemu i konieczności każdorazowego przepisywania. Wszystkie dane są zapamiętane w systemie i automatycznie wpisywane w wybranym wzorze umowy.

 

Do tego wszystkie system jest darmowy i można z niego korzystać bez żadnych zobowiązań.

 

System Umów jest oczywiście bardziej uniwersalnym narzędziem i daje możliwość generowanie nie tylko zwykłych umów. Z powodzeniem może służyć jako narzędzie np. do tworzenia zleceń czy zamówień. Nie zawsze podpisuje się z Klientem umowę, szczególnie przy mniejszych projektach. Jednak wtedy warto jest żeby Klient podpisał zlecenie. Jest to jego zobowiązanie do tego że zlecił prace nad danym projektem i zaakceptował warunki rozliczeń i finansowe. Dużo trudniej jest wtedy wycofać się Klientowi a Ty masz większą pewność że za Twoją pracę i pracę Twojego zespołu otrzymacie należne pieniądze.

 

System Umów możesz również wykorzystać jako narzędzie, dzięki któremu łatwiej będziesz mógł przygotować oferty dla swoich Klientów. Oferty wtedy będą w odpowiednich szablonach a Ty nie zapomnisz np. zmienić danych Klienta do którego wysyłasz lub jakiegokolwiek innego zapisu.